TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Produkte ESSENTIALS
PUMA Produkte ESSENTIALS
PUMA Produkte ESSENTIALS
PUMA Produkte ESSENTIALS
PUMA Produkte ESSENTIALS
PUMA Produkte ESSENTIALS
PUMA Produkte ESSENTIALS
PUMA Produkte ESSENTIALS
Streçe për femra
Kodi i artikullit:
(586835-01)
PUMA

PUMA Produkte ESSENTIALS

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Shkruaj TIGHTS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 380751-02
7.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 369143-01
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë