TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Streçe HOLIDAY
PUMA Streçe HOLIDAY
PUMA Streçe HOLIDAY
PUMA Streçe HOLIDAY
Streçe për femra
Kodi i artikullit:
(589552-01)
PUMA

PUMA Streçe HOLIDAY

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Streçe
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe 586832-01
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe 586896-01
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Ndihmë