TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte W E LIN TIGHT
adidas Produkte W E LIN TIGHT
adidas Produkte W E LIN TIGHT
adidas Produkte W E LIN TIGHT
Streçe për femra
Kodi i artikullit:
(DU0676)
adidas

adidas Produkte W E LIN TIGHT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Shkruaj TIGHTS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7482
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ2696
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7874
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Ndihmë