TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
adidas Produkte LK BR KN JKT
Bluza për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GG3532)
adidas

adidas Produkte LK BR KN JKT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 128 7-8Y
  • 116 5-6Y
  • 140 9-10Y
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza unisex me kapuç adidas LK BR KN JKT për fëmijë është ideale për mot me shi dhe të ftohtë, kur ata do të vazhdojnë të shkojnë në park. E përbërë nga materiali që thith djersën, kështu që ata do të qëndrojnë të thatë gjatë gjithë ditës. Detaje

Bluza unisex me kapuç adidas LK BR KN JKT për fëmijë është ideale për mot me shi dhe të ftohtë, kur ata do të vazhdojnë të shkojnë në park.

E përbërë nga materiali që thith djersën, kështu që ata do të qëndrojnë të thatë gjatë gjithë ditës.

Materiali nga i cili është I përbërë është jashtëzakonisht i butë dhe kapuçi do t'i mbrojë ata nga era dhe shiu.

SPECIFIKIM

• Ngjyra: blu, e kuqe

• Kapuç

• Lidhja e zinxhirit me gjatësi të plotë

• Teknologjia e thithjes së djersës AEROREADY

• Përbërja materiale: 60% pambuk, 40% poliester i ricikluar

• Kodi i artikullit: GG3532

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Shkruaj JACKET

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza unisex me kapuç adidas LK BR KN JKT për fëmijë është ideale për mot me shi dhe të ftohtë, kur ata do të vazhdojnë të shkojnë në park.

E përbërë nga materiali që thith djersën, kështu që ata do të qëndrojnë të thatë gjatë gjithë ditës.

Materiali nga i cili është I përbërë është jashtëzakonisht i butë dhe kapuçi do t'i mbrojë ata nga era dhe shiu.

SPECIFIKIM

• Ngjyra: blu, e kuqe

• Kapuç

• Lidhja e zinxhirit me gjatësi të plotë

• Teknologjia e thithjes së djersës AEROREADY

• Përbërja materiale: 60% pambuk, 40% poliester i ricikluar

• Kodi i artikullit: GG3532

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Shkruaj JACKET

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ5399
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV9937
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GV9935
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë