në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
adidas Xhupa ESSENTIALS
Xhupa për femra
Kodi i artikullit:
(GH4593)
adidas

adidas Xhupa ESSENTIALS

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
3
(Oceni)

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
16.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.000 LEK
Çmimi me zbritje
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 8.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESS DOWN është një xhup për femra, i cili është zgjedhja e duhur për mot të ftohtë. Tre vijat e famshme adidas sjellin një stil të veçantë sportiv. Është i papërshkueshëm nga uji. Ai siguron nxehtësi në trup gjatë të gjitha aktiviteteve, ndërsa materialet e qëndrueshme Primegreen, të cilat u përdorën në prodhimin e tij, parandalojnë dëmtimin e shpejtë të tij. Një zinxhir i dyanshëm shtrihet në të gjithë gjatësinë e xhupit. Veshja e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji (DWR) që do t'ju bëjë të qëndroni të thatë edhe gjatë reshjeve të shiut. Dy xhepa anësorë janë praktikë për ruajtjen e gjërave të vogla. Është i përbërë nga poliestër i ricikluar me mbushje pendësh dhe materiale sintetike. Materiali i përdorur siguron rehati dhe komoditet në temperatura më të ulëta. Teknologjia Primegreen është zgjedhja e adidas, e cila mbron planetin tonë. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.Specifikim: Xhup për femra Materialet: shtresa e jashtme 100% poliester i ricikluar , pjesa e brendshme: 80% pendë rosash, 20% sintetikë E papërshkueshme nga uji Ngjyra: e zezë.
Detaje

adidas ESS DOWN është një xhup për femra, i cili është zgjedhja e duhur për mot të ftohtë. Tre vijat e famshme adidas sjellin një stil të veçantë sportiv. Është i papërshkueshëm nga uji. Ai siguron nxehtësi në trup gjatë të gjitha aktiviteteve, ndërsa materialet e qëndrueshme Primegreen, të cilat u përdorën në prodhimin e tij, parandalojnë dëmtimin e shpejtë të tij. Një zinxhir i dyanshëm shtrihet në të gjithë gjatësinë e xhupit. Veshja e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji (DWR) që do t'ju bëjë të qëndroni të thatë edhe gjatë reshjeve të shiut. Dy xhepa anësorë janë praktikë për ruajtjen e gjërave të vogla. Është i përbërë nga poliestër i ricikluar me mbushje pendësh dhe materiale sintetike. Materiali i përdorur siguron rehati dhe komoditet në temperatura më të ulëta. Teknologjia Primegreen është zgjedhja e adidas, e cila mbron planetin tonë. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

 • Xhup për femra
 • Materialet: shtresa e jashtme 100% poliester i ricikluar , pjesa e brendshme: 80% pendë rosash, 20% sintetikë
 • E papërshkueshme nga uji
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Outdoor
  Koleksion Sportswear
  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.

  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   Good quality of product!

   I am very happy with my jacket! I really recommend it. The best one!

   18.10.2021. 06:27
  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   Best purchase

   Has very good quality It fit perfectly Is as warm as you need when you are excersising

   16.10.2021. 05:29
  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   The jacket is very comfortable

   The jacket is keeping very warm. I like the fitt,and the pattern.

   18.10.2021. 09:27
  Ndihmë