TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
Xhupa për femra
Kodi i artikullit:
(GH4593)
adidas

adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
3
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
13.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.100 LEK
Çmimi me zbritje
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESS DOWN është një xhup për femra, i cili është zgjedhja e duhur për mot të ftohtë. Tre vijat e famshme adidas sjellin një stil të veçantë sportiv. Është i papërshkueshëm nga uji. Ai siguron nxehtësi në trup gjatë të gjitha aktiviteteve, ndërsa materialet e qëndrueshme Primegreen, të cilat u përdorën në prodhimin e tij, parandalojnë dëmtimin e shpejtë të tij. Një zinxhir i dyanshëm shtrin të gjithë gjatësinë e xhaketës. Veshje e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji (DWR)  që do t'ju bëjë të qëndroni të thatë edhe gjatë reshjeve të shiut. Dy xhepa anësorë janë praktikë për ruajtjen e gjërave të vogla.Është e përbërë nga poliestër i ricikluar me mbushje pendësh  dhe materiale sintetike.  Materiali i përdorur siguron rehati dhe komoditet në temperatura më të ulëta. Teknologjia Primegreen është zgjedhja e adidas, e cila mbron planetin tonë. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme. Specifikim: Xhup për femra Materialet: shtresa e jashtme 100% poliester i ricikluar , pjesa e brendshme: 80% pendë rosash, 20% sintetikë E papërshkueshme nga uji Ngjyra: e zezë .
Detaje

adidas ESS DOWN është një xhup për femra, i cili është zgjedhja e duhur për mot të ftohtë.

Tre vijat e famshme adidas sjellin një stil të veçantë sportiv.

Është i papërshkueshëm nga uji. Ai siguron nxehtësi në trup gjatë të gjitha aktiviteteve, ndërsa materialet e qëndrueshme Primegreen, të cilat u përdorën në prodhimin e tij, parandalojnë dëmtimin e shpejtë të tij.

Një zinxhir i dyanshëm shtrin të gjithë gjatësinë e xhaketës.

Veshje e qëndrueshme, e papërshkueshme nga uji (DWR)  që do t'ju bëjë të qëndroni të thatë edhe gjatë reshjeve të shiut.

Dy xhepa anësorë janë praktikë për ruajtjen e gjërave të vogla.Është e përbërë nga poliestër i ricikluar me mbushje pendësh  dhe materiale sintetike.

 Materiali i përdorur siguron rehati dhe komoditet në temperatura më të ulëta.

Teknologjia Primegreen është zgjedhja e adidas, e cila mbron planetin tonë.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

 • Xhup për femra
 • Materialet: shtresa e jashtme 100% poliester i ricikluar , pjesa e brendshme: 80% pendë rosash, 20% sintetikë
 • E papërshkueshme nga uji
 • Ngjyra: e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Outdoor
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Good quality of product!

  I am very happy with my jacket! I really recommend it. The best one!

  18.10.2021. 06:27
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Best purchase

  Has very good quality It fit perfectly Is as warm as you need when you are excersising

  16.10.2021. 05:29
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  The jacket is very comfortable

  The jacket is keeping very warm. I like the fitt,and the pattern.

  18.10.2021. 09:27

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GH4590
Prosecna ocena:
vlerësime
1
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GT9162
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GT9143
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë