TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE
Xhupa për meshkuj
Kodi i artikullit:
(NF0A3Y55JK3)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Xhupa M STRETCH DOWN HOODIE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
39.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
39.900 LEK
Çmimi me zbritje
35.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë