TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE
Bluzë me zinxhir për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA0003-010)
NIKE

NIKE Xhupa M NSW HE N98 PK JKT TRIBUTE

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pjesa e sipërme e kostumit për meshkuj Nike Men's Sportswear Tribute N98 Jacket është frymëzuar nga modeli legjendar N98, i cili ka qenë një nga më të njohurit tanë për vite me radhë. Materiali i butë do t'i përshtatet lëkurës tuaj dhe do t'ju mbajë të ngrohtë kur koha është e ftohtë. Detaje

Pjesa e sipërme e kostumit për meshkuj Nike Men's Sportswear Tribute N98 Jacket është frymëzuar nga modeli legjendar N98, i cili ka qenë një nga më të njohurit tanë për vite me radhë.

Materiali i butë do t'i përshtatet lëkurës tuaj dhe do t'ju mbajë të ngrohtë kur koha është e ftohtë.

Një xhep i madh me një zinxhir në gjoks i jep asaj një pamje sportive që nuk del kurrë nga moda.

Ngrohuni para ndeshjes ose bëni një shëtitje nëpër qytet në bluzen sportive për meshkuj Nike Men's Sportswear Tribute N98 Jacket.

SPECIFIKIM:

• Jakë e lartë

• Zinxhir me gjatësi të plotë

• Xhep në gjoks me zinxhir

• Logoja e Nike në gjoks

• Xhepat "Kangur" përpara

• Përbërja e materialit: 100% poliester

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: DA0003-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DD6844-326
16.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
23.900 LEK
Ndihmë