TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER
Xhup për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA0001-657)
NIKE

NIKE Xhupa SPORTSWEAR WINDRUNNER

Çmimi i mëparshëm
12.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.000 LEK
Çmimi me zbritje
9.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Windrunner është një xhup për meshkuj me kapuç që do t'ju ofrojë mbrojtjen e nevojshme nga era dhe shiu. Dizajni i veçantë  retro sjell një pamje tërheqëse. Detaje

Nike Sportswear Windrunner është një xhup për meshkuj me kapuç që do t'ju ofrojë mbrojtjen e nevojshme nga era dhe shiu.

Dizajni i veçantë  retro sjell një pamje tërheqëse.

Frymëzuar nga modeli i famshëm Windrunner nga 1978, ky xhup kthehet në rrënjët e para të tij.

Kapuçi mbron kokën tuaj nga kushtet e pafavorshme të motit.

Me zinxhirin që shtrihet në të gjithë gjatësinë e xhupit, lehtësisht mund të rregulloni hapjen dhe mbylljen e tij.

Xhepat anësorë kanë një zinxhir dhe janë shumë praktikë për të ruajtur të gjitha gjërat e vogla që ju nevojiten gjatë ditës.

Specifikim:

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra: e kuqe, blu e kaltër

• Kodi i artikullit: DA0001-657

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa DD6844-326
16.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
23.900 LEK
Ndihmë