adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
Kodi i artikullit: GT9143
adidas

adidas ESSENTIALS DOWN PARKA

Kodi i artikullit: GT9143
Kodi i prodhuesit: IZG16
adidas W ESS DOWN PAR është një xhup për femra. Vishni këtë xhup për femra dhe ndjeni ngrohtësinë e pakrahasuar që ju fal. Jaka e lartë dhe kapuçi ofrojnë më shumë rehati , kështu që kur keni nevojë për pak ngrohtësi shtesë, gjithçka që duhet të bëni është të ktheni kapuçin lart dhe ta mbyllni xhupin. Materialet e ricikluara përputhen me respektin dhe dashurinë tuaj për planetin..

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

17.400 LEK
17.400 LEK
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 10.400 LEK
Më njoftoni për uljet
  • XS
  • S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas W ESS DOWN PAR është një xhup për femra. Vishni këtë xhup për femra dhe ndjeni ngrohtësinë e pakrahasuar që ju fal. Jaka e lartë dhe kapuçi ofrojnë më shumë rehati , kështu që kur keni nevojë për pak ngrohtësi shtesë, gjithçka që duhet të bëni është të ktheni kapuçin lart dhe ta mbyllni xhupin. Materialet e ricikluara përputhen me respektin dhe dashurinë tuaj për planetin.

Specifikimet

  • Xhup për femra
  • Zinxhir i plotë
  • Pëlhurë kryesore: 100% poliestër e ricikluar
  • Primegreen
  • Ngjyra e produktit: Victory Crimson
  • Kodi i produktit: GT9143
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Mosha Të rritur
Brand adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Outdoor
Koleksion Sportswear

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa BQ1968
Prosecna ocena:
vlerësime
3
vlerësime
3
9.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
18.900 LEK
Shtoni në shportë
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA
Xhupa
adidas ESSENTIALS DOWN PARKA