TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN
Xhup për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GT9168)
adidas

adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CY8723
Prosecna ocena:
vlerësime
2
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë