TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Xhupa ELMER
CHAMPION Xhupa ELMER
CHAMPION Xhupa ELMER
CHAMPION Xhupa ELMER
Kodi i artikullit:
(CHA213B503-01)
CHAMPION

CHAMPION Xhupa ELMER

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9-10 *
  • 7-8 *
  • 13-14 *
  • 11-12 *
  • 5-6 *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj JACKET

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj JACKET

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë