TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK
Kodi i artikullit:
(NF0A3Y55JK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Xhupa M STRCH DWN HDIE TNF BLACK

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
39.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
39.900 LEK
Çmimi me zbritje
35.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Qëllimi Outdoor
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka THE NORTH FACE
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
Qëllimi Outdoor
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë