TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket
Kodi i artikullit:
(1355807-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Xhupa Insuate Hybrid Jacket

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
10.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
 • SM S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour INSULATE HYBRID JACKET është një xhup për meshkuj për aktivitete në natyrë. Ky xhup do t'ju lejojë të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës. Ka panele ruajtëse të nxehtësisë në pjesën e përparme, ndërsa pjesa e pasme siguron ajrim në mënyrë që të qëndroni të freskët gjatë aktiviteteve. Fokusohuni në stërvitjen tuaj me xhupin HYBRID Under INSULATE.SPECIFIKIMI I PRODUKTIT: Përbërja: 88% poliester 12% pambuk Xhepa anash me zinxhir Logo reflektuese UA.
Detaje

Under Armour INSULATE HYBRID JACKET është një xhup për meshkuj për aktivitete në natyrë. Ky xhup do t'ju lejojë të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës. Ka panele ruajtëse të nxehtësisë në pjesën e përparme, ndërsa pjesa e pasme siguron ajrim në mënyrë që të qëndroni të freskët gjatë aktiviteteve. Fokusohuni në stërvitjen tuaj me xhupin HYBRID Under INSULATE.
SPECIFIKIMI I PRODUKTIT:

 • Përbërja: 88% poliester 12% pambuk
 • Xhepa anash me zinxhir
 • Logo reflektuese UA

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka UNDER ARMOUR
  Qëllimi Vrapim
  Shkruaj JACKET
  Masa Masa EU Masa në cm
  MD M
  LG L
  XL XL
  SM S
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë