në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket
Kodi i artikullit:
(1875892858)
COLUMBIA

COLUMBIA Xhupa Delta Ridge™ Down Hooded Jacket

Çmimi i mëparshëm
20.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
20.900 LEK
Çmimi me zbritje
10.500 LEK
Shuma e kursyer: 10.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Columbia Delta Ridge™ është xhup i lehtë për meshkuj me kapuç, i cila mund të përballojë mirë motin e ftohtë. Kjo falë dy teknologjive që ka ky xhup. Pikat argjendi revolucionare Omni-Heat™ reflektojnë dhe ruajnë temperaturën e trupit, ndërsa konstruksioni unik dhe tepër i lehtë Heat Seal ruan ngrohtësinë. Shtresa e jashtme e xhupit nuk lejon që uji të kalojë, dhe mbushja e hollë me pendë kontribuon në ruajtjen e ngrohtësisë së brendshme. Xhepat kanë zinxhirë për siguri të plotë të gjërave tuaja të vogla gjatë aktiviteteve në natyrë.Specifikimi: Xhup për meshkuj Veshje termike reflektuese Omni-Heat™ Pëlhurë rezistente ndaj ujit Konstruksion i izolimit të nxehtësisë Xhepa me zinxhir Materiali: 100% poliestër.
Detaje

Columbia Delta Ridge™ është xhup i lehtë për meshkuj me kapuç, i cila mund të përballojë mirë motin e ftohtë. Kjo falë dy teknologjive që ka ky xhup. Pikat argjendi revolucionare Omni-Heat™ reflektojnë dhe ruajnë temperaturën e trupit, ndërsa konstruksioni unik dhe tepër i lehtë Heat Seal ruan ngrohtësinë. Shtresa e jashtme e xhupit nuk lejon që uji të kalojë, dhe mbushja e hollë me pendë kontribuon në ruajtjen e ngrohtësisë së brendshme. Xhepat kanë zinxhirë për siguri të plotë të gjërave tuaja të vogla gjatë aktiviteteve në natyrë.
Specifikimi:

 • Xhup për meshkuj
 • Veshje termike reflektuese Omni-Heat™
 • Pëlhurë rezistente ndaj ujit
 • Konstruksion i izolimit të nxehtësisë
 • Xhepa me zinxhir
 • Materiali: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Outdoor
  Marka COLUMBIA
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1698001012
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  17.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1957341398
  11.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  22.900 LEK
  Ndihmë