në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
COLUMBIA Produkte Delta Ridge™
Kodi i artikullit:
(1875892010)
COLUMBIA

COLUMBIA Produkte Delta Ridge™

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Columbia Delta Ridge™ është xhup i lehtë për meshkuj me kapuç, e cila mund të përballojë mirë motin e ftohtë. Kjo falë dy teknologjive që ka kjo xhaketë. Pikat argjendi revolucionare Omni-Heat™ reflektojnë dhe ruajnë temperaturën e trupit, ndërsa konstruksioni unik dhe tepër i lehtë Heat Seal ruan ngrohtësinë. Shtresa e jashtme e xhupit nuk lejon që uji të kalojë, dhe mbushja e hollë me pendë kontribuon në ruajtjen e ngrohtësisë së brendshme. Xhepat kanë zinxhirë për siguri të plotë të gjërave tuaja të vogla gjatë aktiviteteve në natyrë. Specifikimi: Xhup vrapimi për meshkuj Pëlhurë rezistente ndaj ujit Konstruksion i izolimit të nxehtësisë Xhepa me zinxhir Materiali: 100% poliestër.
Detaje

Columbia Delta Ridge™ është xhup i lehtë për meshkuj me kapuç, e cila mund të përballojë mirë motin e ftohtë. Kjo falë dy teknologjive që ka kjo xhaketë. Pikat argjendi revolucionare Omni-Heat™ reflektojnë dhe ruajnë temperaturën e trupit, ndërsa konstruksioni unik dhe tepër i lehtë Heat Seal ruan ngrohtësinë. Shtresa e jashtme e xhupit nuk lejon që uji të kalojë, dhe mbushja e hollë me pendë kontribuon në ruajtjen e ngrohtësisë së brendshme. Xhepat kanë zinxhirë për siguri të plotë të gjërave tuaja të vogla gjatë aktiviteteve në natyrë.
Specifikimi:

 • Xhup vrapimi për meshkuj
 • Pëlhurë rezistente ndaj ujit
 • Konstruksion i izolimit të nxehtësisë
 • Xhepa me zinxhir
 • Materiali: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Outdoor
  Marka COLUMBIA
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë