CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
Kodi i artikullit: CHA233M507-01
CHAMPION

CHAMPION Color Block

Kodi i artikullit: CHA233M507-01
CHAMPION COLOR BLOCK është xhup Lifestyle për meshkuj, e cila të bëhet veshja juaj e preferuar gjatë ditëve të ftohta. Ky xhup do t'ju mbajë rehat ndërsa ecni nëpër qytet në ditët më të freskëta. Përveç kësaj, do të jetë veshja e parë që do të vishni menjëherë pas stërvitjes. Përshtatja e gjerë e këtij xhupi ju lejon të vishni cilëndo bluzë që do dëshironi, pa e zvogëluar ndjenjën e rehatisë dhe me gjatësinë e tij do tju sigurojë ngrohtësi shtesë. Një kapuç i gjerë ju mbron nga era dhe shiu. Xhepat anësore të pjerrëta janë ideale për të mbajtur gjërat e vogla ose për të ngrohur duart gjatë ditëve më të ftohta.Specifikimi: Xhup Lifestyle për meshkuj Kapuç i gjerë Përbërja: 100% poliestër Xhepat anësorë.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

CHAMPION COLOR BLOCK është xhup Lifestyle për meshkuj, e cila të bëhet veshja juaj e preferuar gjatë ditëve të ftohta. Ky xhup do t'ju mbajë rehat ndërsa ecni nëpër qytet në ditët më të freskëta. Përveç kësaj, do të jetë veshja e parë që do të vishni menjëherë pas stërvitjes. Përshtatja e gjerë e këtij xhupi ju lejon të vishni cilëndo bluzë që do dëshironi, pa e zvogëluar ndjenjën e rehatisë dhe me gjatësinë e tij do tju sigurojë ngrohtësi shtesë. Një kapuç i gjerë ju mbron nga era dhe shiu. Xhepat anësore të pjerrëta janë ideale për të mbajtur gjërat e vogla ose për të ngrohur duart gjatë ditëve më të ftohta.

Specifikimi:

 • Xhup Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç i gjerë
 • Përbërja: 100% poliestër
 • Xhepat anësorë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand CHAMPION

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa CHA233M506-01
  10.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  20.900 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION Color Block
  Xhupa
  CHAMPION Color Block