COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
Kodi i artikullit: 1957341257
COLUMBIA

COLUMBIA Labyrinth Loop™

Kodi i artikullit: 1957341257
Columbia Labyrinth Loop™ është xhup për meshkuj i cili është krijuar për përdorimin tuaj të përditshëm dhe që do të përshtatet më së miri me aktivitete të ndryshme që ju do të keni. Ky xhup ju sjell standardin e artë kur bëhet fjalë për ngrohtësinë, pasi materialet e tij sintetike të ricikluara dhe rreshtimi termoreflektues i avancuar Omni-Heat™ Infinity do t'ju ofrojnë ngrohtësi optimale gjatë aktiviteteve të ndryshme në mot të ftohtë. Pjesa e poshtme sintetike e ricikluar Omni-Heat™ është plotësisht funksionale pasi qëndron e ngrohtë edhe kur xhupi është i lagësht. Xhepat e ndryshëm të brendshëm dhe të jashtëm ofrojnë hapsirë të bollshme për mbajtjen e sendeve të nevojshme dhe materialet e përdorura në krijimin e tij e bëjnë këtë xhup të dallueshëm dhe më të mirin në krahasim me modelet e tjera të ngjashme. Logoja Columbia është detaji më i rëndësishëm që plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar.Specifikimet: Xhup për meshkuj Rreshtim termoreflektues Omni-Heat™ Infinity Pjesë e poshtme sintetike e ricikluar Omni-Heat™ Kapuç Xhepi i brendshëm me zinxhir Xhepa anësore me zinxhir Logo Columbia.
21.900 LEK
21.900 LEK
11.000 LEK
Shuma e kursyer: 10.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • M
 • S
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Columbia Labyrinth Loop™ është xhup për meshkuj i cili është krijuar për përdorimin tuaj të përditshëm dhe që do të përshtatet më së miri me aktivitete të ndryshme që ju do të keni. Ky xhup ju sjell standardin e artë kur bëhet fjalë për ngrohtësinë, pasi materialet e tij sintetike të ricikluara dhe rreshtimi termoreflektues i avancuar Omni-Heat™ Infinity do t'ju ofrojnë ngrohtësi optimale gjatë aktiviteteve të ndryshme në mot të ftohtë. Pjesa e poshtme sintetike e ricikluar Omni-Heat™ është plotësisht funksionale pasi qëndron e ngrohtë edhe kur xhupi është i lagësht. Xhepat e ndryshëm të brendshëm dhe të jashtëm ofrojnë hapsirë të bollshme për mbajtjen e sendeve të nevojshme dhe materialet e përdorura në krijimin e tij e bëjnë këtë xhup të dallueshëm dhe më të mirin në krahasim me modelet e tjera të ngjashme. Logoja Columbia është detaji më i rëndësishëm që plotëson dizajnin dhe nxjerr në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar.

Specifikimet:

 • Xhup për meshkuj
 • Rreshtim termoreflektues Omni-Heat™ Infinity
 • Pjesë e poshtme sintetike e ricikluar Omni-Heat™
 • Kapuç
 • Xhepi i brendshëm me zinxhir
 • Xhepa anësore me zinxhir
 • Logo Columbia

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Xhupa
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Outdoor
  Brand COLUMBIA

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1693931278
  9.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  19.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1875892397
  11.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 2050931397
  11.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  23.400 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Xhupa 1957311849
  11.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  21.900 LEK
  Shtoni në shportë
  COLUMBIA Labyrinth Loop™
  Xhupa
  COLUMBIA Labyrinth Loop™