TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
adidas Xhupa CORE18 RN JKT
Kodi i artikullit:
(CV3694)
adidas

adidas Xhupa CORE18 RN JKT

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Sfidoni motin e ftohtë të dimrit teksa mbani veshur këtë xhup për meshkuj adidas. Një kapuç i rregullueshëm dhe një zinxhir i plotë ju mban të mbuluar dhe të thatë, ndërsa një pjesë e brendshme rrjetë ndihmon në menaxhimin e ajrosjes për t'ju mbajtur të thatë për brenda. Logoja e adidas e vendosur në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli. Specifikimet Xhup për meshkuj Zinxhir i plotë Logo Adidas Badge of Sport 100% najlon Ngjyra e produktit: Blu e errët / E bardhë Kodi i produktit: CV3694 .
Detaje

Sfidoni motin e ftohtë të dimrit teksa mbani veshur këtë xhup për meshkuj adidas. Një kapuç i rregullueshëm dhe një zinxhir i plotë ju mban të mbuluar dhe të thatë, ndërsa një pjesë e brendshme rrjetë ndihmon në menaxhimin e ajrosjes për t'ju mbajtur të thatë për brenda. Logoja e adidas e vendosur në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli.

Specifikimet

 • Xhup për meshkuj
 • Zinxhir i plotë
 • Logo Adidas Badge of Sport
 • 100% najlon
 • Ngjyra e produktit: Blu e errët / E bardhë
 • Kodi i produktit: CV3694
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Sfidoni motin e ftohtë të dimrit teksa mbani veshur këtë xhup për meshkuj adidas. Një kapuç i rregullueshëm dhe një zinxhir i plotë ju mban të mbuluar dhe të thatë, ndërsa një pjesë e brendshme rrjetë ndihmon në menaxhimin e ajrosjes për t'ju mbajtur të thatë për brenda. Logoja e adidas e vendosur në pjesën anësore plotëson pamjen e këtij modeli.

Specifikimet

 • Xhup për meshkuj
 • Zinxhir i plotë
 • Logo Adidas Badge of Sport
 • 100% najlon
 • Ngjyra e produktit: Blu e errët / E bardhë
 • Kodi i produktit: CV3694
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë