adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
Kodi i artikullit: BQ1968
adidas

adidas Xhupa Varilite Down

Kodi i artikullit: BQ1968
Kodi i prodhuesit: DKQ92
Qëndroni akoma më ngrohtë në ditë e dimrit me këtë xhup për të rritur adidas. Xhupi me mbushje të lehtë ka një dizajn pa qepje që rrit rezistencën ndaj ujit dhe mbrojtjen nga era. Përveç funksionalitetit sportiv të tij ky xhup do t'ju jap gjithashtu edhe ndjenjën e komoditetin që e keni kërkuar gjithmonë..
Prosečna ocena:
4.7
vlerësime
vlerësime
3
(Oceni)
18.900 LEK
18.900 LEK
15.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • M
  • S
  • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Qëndroni akoma më ngrohtë në ditë e dimrit me këtë xhup për të rritur adidas. Xhupi me mbushje të lehtë ka një dizajn pa qepje që rrit rezistencën ndaj ujit dhe mbrojtjen nga era. Përveç funksionalitetit sportiv të tij ky xhup do t'ju jap gjithashtu edhe ndjenjën e komoditetin që e keni kërkuar gjithmonë.

Specifikimet

  • Xhup për femra
  • Jakë e lartë
  • Përbërja: 100% poliester; Mbushja: 80% pupla
  • Ngjyra e produktit: E zezë
  • Kodi i produktit: BQ1968
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Mosha Të rritur
Brand adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Outdoor
Koleksion Performance

Produkte të ngjashme

adidas Xhupa Varilite Down
Xhupa
adidas Xhupa Varilite Down