në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
adidas Xhupa Varilite Down
Kodi i artikullit:
(BQ1968)
adidas

adidas Xhupa Varilite Down

Prosečna ocena:
4.7
vlerësime
vlerësime
3
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
18.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.900 LEK
Çmimi me zbritje
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 9.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Qëndroni akoma më ngrohtë në ditë e dimrit me këtë xhup për të rritur adidas. Xhupi me mbushje të lehtë ka një dizajn pa qepje që rrit rezistencën ndaj ujit dhe mbrojtjen nga era. Përveç funksionalitetit sportiv të tij ky xhup do t'ju jap gjithashtu edhe ndjenjën e komoditetin që e keni kërkuar gjithmonë. Specifikimet Xhup për femra Jakë e lartë Përbërja: 100% poliester; Mbushja: 80% pupla Ngjyra e produktit: E zezë Kodi i produktit: BQ1968 .
Detaje

Qëndroni akoma më ngrohtë në ditë e dimrit me këtë xhup për të rritur adidas. Xhupi me mbushje të lehtë ka një dizajn pa qepje që rrit rezistencën ndaj ujit dhe mbrojtjen nga era. Përveç funksionalitetit sportiv të tij ky xhup do t'ju jap gjithashtu edhe ndjenjën e komoditetin që e keni kërkuar gjithmonë.

Specifikimet

 • Xhup për femra
 • Jakë e lartë
 • Përbërja: 100% poliester; Mbushja: 80% pupla
 • Ngjyra e produktit: E zezë
 • Kodi i produktit: BQ1968
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Excellent birthday gift!

  My mum loved it, such a good lightweight jacket to have for a dog walk during this weird weather

  15.10.2021. 00:33
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  I LOVE this jaket

  The jaket is So soft and so confortable, is My favorite jaket ever . Thank you

  20.10.2021. 06:58
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Fabulous

  Love this jacket, so comfortable and toasty. I would definitely recommend.

  16.10.2021. 09:03

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GH4590
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GT9162
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GH4593
Prosecna ocena:
vlerësime
3
vlerësime
3
8.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
16.000 LEK
Ndihmë