TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET
Kodi i artikullit:
(H35556)
adidas

adidas Aksesorë të tjerë SHORT TEE SET

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.300 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 92 *
  • 104 *
  • 98 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Aksesorë të tjerë
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Aksesorë të tjerë
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë