TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(AT1803-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 TDV

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6C 22 12
  • 10C 27 16
  • 9C 26 15
  • 7C 23.5 13
  • 5C 21 11
  • 8C 25 14
  • 4C 19.5 10
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë. Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Dizajni i tyre është i frymëzuar nga vrapimi. Detaje

Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë.

Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga vrapimi.

Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë nga sintetikë dhe tekstile.

Cilësia e rrjetës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dy rripat velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Atlete për fëmijë

• Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstil

• Tabani prej gome

• Rripa Velcro

• Kodi i artikullit: AT1803-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
GMO_CONSUMER_GROUP TODDLER UNISEX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6C 22 12
10C 27 16
9C 26 15
7C 23.5 13
5C 21 11
8C 25 14
4C 19.5 10

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë.

Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga vrapimi.

Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë nga sintetikë dhe tekstile.

Cilësia e rrjetës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dy rripat velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Atlete për fëmijë

• Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstil

• Tabani prej gome

• Rripa Velcro

• Kodi i artikullit: AT1803-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
GMO_CONSUMER_GROUP TODDLER UNISEX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6C 22 12
10C 27 16
9C 26 15
7C 23.5 13
5C 21 11
8C 25 14
4C 19.5 10

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5453-002
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje t&eum...
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë