TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BQ3204-400)
NIKE

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 5

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.400 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 11 45 29
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 12 46 30
 • 13 47.5 31
 • 10.5 44.5 28.5
 • 7 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Revolution 5 zbut hapin tuaj me shtresën e butë për t'ju bërë të ndiheni të qetë gjatë vrapimit. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj me mbështetje për ajrosje, ndërsa dizajni minimalist përshtatet pothuajse kudo që ju shkoni. Detaje

Nike Revolution 5 zbut hapin tuaj me shtresën e butë për t'ju bërë të ndiheni të qetë gjatë vrapimit.

Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj me mbështetje për ajrosje, ndërsa dizajni minimalist përshtatet pothuajse kudo që ju shkoni.

Detajet e përforcuara të thembrave sigurojnë mbështetje dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

 • Pesha: 10.65 oz
 • Zhvendosja: 10 mm (pjesa e përparme e këmbës: 14.5 mm, thembra: 24.5 mm)
 • Kodi i artikullit: BQ3204-400
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
11 45 29
10 44 28
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
8 41 26
9 42.5 27
12 46 30
13 47.5 31
10" 44.5 28.5
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Revolution 5 zbut hapin tuaj me shtresën e butë për t'ju bërë të ndiheni të qetë gjatë vrapimit.

Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj me mbështetje për ajrosje, ndërsa dizajni minimalist përshtatet pothuajse kudo që ju shkoni.

Detajet e përforcuara të thembrave sigurojnë mbështetje dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

 • Pesha: 10.65 oz
 • Zhvendosja: 10 mm (pjesa e përparme e këmbës: 14.5 mm, thembra: 24.5 mm)
 • Kodi i artikullit: BQ3204-400
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
11 45 29
10 44 28
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
8 41 26
9 42.5 27
12 46 30
13 47.5 31
10" 44.5 28.5
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë