TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD5463-100)
NIKE

NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
 • 7.5 40.5 25.5
 • 10 44 28
 • 12 46 30
 • 9 42.5 27
 • 13 47.5 31
 • 10.5 44.5 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
8" 42 26.5
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
7" 40.5 25.5
10 44 28
12 46 30
9 42.5 27
13 47.5 31
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
8" 42 26.5
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
7" 40.5 25.5
10 44 28
12 46 30
9 42.5 27
13 47.5 31
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë