TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD5463-001)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmimi me zbritje
8.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 11 45 29
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 10.5 44.5 28.5
 • 9 42.5 27
 • 12 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për meshkuj Nike Court Vision Low sjellin një linjë të theksuar të elegancës sportive. Atletet e modës nga mesi i viteve tetëdhjetë morën një pamje të re, moderne. Detaje

Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për meshkuj Nike Court Vision Low sjellin një linjë të theksuar të elegancës sportive.

Atletet e modës nga mesi i viteve tetëdhjetë morën një pamje të re, moderne.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure, është e qëndrueshme dhe mundëson qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dizajni i thjeshtë, me një prerje klasike, do të përshtatet në çdo kombinim veshjesh, pavarësisht nëse preferoni një stil sportiv ose elegant.

 Specifikim:

 • Prerje klasike
 • tabani prej gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Kodi i artikullit: CD5463-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
11 45 29
10 44 28
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
8 41 26
10" 44.5 28.5
9 42.5 27
12 46 30
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU4826-001
14.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD4165-016
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH1349-100
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DH9522-101
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Ndihmë