TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
NIKE Atlete Court Vision Mid
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD5466-001)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Mid

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno *
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
11 45 29
8" 42 26.5
7" 40.5 25.5
8 41 26
9" 43 27.5
10 44 28
9 42.5 27
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU4826-001
14.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD4165-016
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH1349-100
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DH9522-101
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Ndihmë