TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5671-003)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 5

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 7Y 40 25
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 6Y 38.5 24
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Detaje

Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Zona rreth kyçit të këmbës është e veshur me shtresë të butë dhe ka një rrip velkro që lejon veshjen e lehtë të atleteve. Tabani prej gome është i qëndrueshëm, fleksibël dhe ndjek formën e këmbës, në mënyrë që fëmija juaj të jetë i qëndrueshëm në ecje. Loja e lumtur është pjesë e edukimit të tyre, kështu që këto atlete janë krijuar për të mbështetur hapat aktiv të të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

 • Atlete Unisex për fëmijë
 • Shirita me ngjitës
 • tabani prej gome
 • Kodi i artikullit: BQ5671-003
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
4"Y 36.5 23.5
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në këmbët e fëmijëve të vegjël. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure dhe pëlhure me një rrjetë për ajrosje i jep mbështetje çdo hapi, ndërsa baza e mbushjes të lehtë siguron një ndjenjë të rehatisë superiore. Zona rreth kyçit të këmbës është e veshur me shtresë të butë dhe ka një rrip velkro që lejon veshjen e lehtë të atleteve. Tabani prej gome është i qëndrueshëm, fleksibël dhe ndjek formën e këmbës, në mënyrë që fëmija juaj të jetë i qëndrueshëm në ecje. Loja e lumtur është pjesë e edukimit të tyre, kështu që këto atlete janë krijuar për të mbështetur hapat aktiv të të vegjëlve tuaj.

Specifikim:

 • Atlete Unisex për fëmijë
 • Shirita me ngjitës
 • tabani prej gome
 • Kodi i artikullit: BQ5671-003
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
4"Y 36.5 23.5
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5448-001
Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komodit...
7.500 LEK
Ndihmë