TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CD5434-001)
NIKE

NIKE Atlete COURT VISION

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno *
  • -7 38 24
  • -8.5 40 25.5
  • -6 36.5 23
  • -8 39 25
  • -7.5 38.5 24.5
  • -6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 5.5 36 22.5
  • 9 42.5 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive.Specifikim: Atlete për femra Taban prej gome Pjesa e sipërme prej lëkure.
Detaje

Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive.
Specifikim:

  • Atlete për femra
  • Taban prej gome
  • Pjesa e sipërme prej lëkure

  • Karakteristikat Vlerë
    Kategoria Atlete
    Marka NIKE
    Qëllimi Lifestyle, Basketboll
    Mosha Të rritur
    Gjinia Femra
    Masa Masa EU Masa në cm
    Univerzalno
    -7 38 24
    -8" 40 25.5
    -6 36.5 23
    -8 39 25
    -7" 38.5 24.5
    -6" 37.5 23.5
    7 38 24
    8 39 25
    8" 40 25.5
    6 36.5 23
    6" 37.5 23.5
    7" 38.5 24.5
    5" 36 22.5
    9 42.5 27.5
    Për momentin nuk ka komente
    Ndihmë