TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BQ3204-001)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 5

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8.5 42 26.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9 42.5 27
 • 11 45 29
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 8 41 26
 • 7 40 25
 • 6.5 39 24.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 12 46 30
 • 13 47.5 31
 • 14 48.5 32
 • 11.5 45.5 29.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Revolution 5 zbut hapin tuaj me shtresën e butë për t'ju bërë të ndiheni të qetë gjatë vrapimit. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj me mbështetje për ajrosje, ndërsa dizajni minimalist përshtatet pothuajse kudo që ju shkoni. Detaje

Nike Revolution 5 zbut hapin tuaj me shtresën e butë për t'ju bërë të ndiheni të qetë gjatë vrapimit.

Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj me mbështetje për ajrosje, ndërsa dizajni minimalist përshtatet pothuajse kudo që ju shkoni.

Detajet e përforcuara të thembrave sigurojnë mbështetje dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

 • Pesha: 10.65 oz
 • Zhvendosja: 10 mm (pjesa e përparme e këmbës: 14.5 mm, thembra: 24.5 mm)
 • Kodi i artikullit: BQ3204-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
11 45 29
9" 43 27.5
10 44 28
8 41 26
7 40 25
6" 39 24.5
10" 44.5 28.5
12 46 30
13 47.5 31
14 48.5 32
11" 45.5 29.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Revolution 5 zbut hapin tuaj me shtresën e butë për t'ju bërë të ndiheni të qetë gjatë vrapimit.

Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj me mbështetje për ajrosje, ndërsa dizajni minimalist përshtatet pothuajse kudo që ju shkoni.

Detajet e përforcuara të thembrave sigurojnë mbështetje dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

 • Pesha: 10.65 oz
 • Zhvendosja: 10 mm (pjesa e përparme e këmbës: 14.5 mm, thembra: 24.5 mm)
 • Kodi i artikullit: BQ3204-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
11 45 29
9" 43 27.5
10 44 28
8 41 26
7 40 25
6" 39 24.5
10" 44.5 28.5
12 46 30
13 47.5 31
14 48.5 32
11" 45.5 29.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë