TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
NIKE Atlete Revolution 5
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(BQ3207-001)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 5

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37.5 23.5
  • 8 39 25
  • 6 36.5 23
  • 7.5 38.5 24.5
  • 7 38 24
  • 8.5 40 25.5
  • 9 42.5 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për vrapim Nike REVOLUTION 5 kanë mbushje të butë, kështu që ju mund të shijoni rehati në çdo hap të përshkuar. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Detaje

Atletet për vrapim Nike REVOLUTION 5 kanë mbushje të butë, kështu që ju mund të shijoni rehati në çdo hap të përshkuar. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Tabani prej gome siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon që këmba të përkulet natyrshëm. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit.

SPECIFIKIM:

• Pesha: 240g

• Pjerrësia: 9,3 mm (gishtërinjtë-13,7 mm, thembra-23 mm)

• Kodi i artikullit: BQ3207-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
8 39 25
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
7 38 24
8" 40 25.5
9 42.5 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për vrapim Nike REVOLUTION 5 kanë mbushje të butë, kështu që ju mund të shijoni rehati në çdo hap të përshkuar. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër siguron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Tabani prej gome siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon që këmba të përkulet natyrshëm. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit.

SPECIFIKIM:

• Pesha: 240g

• Pjerrësia: 9,3 mm (gishtërinjtë-13,7 mm, thembra-23 mm)

• Kodi i artikullit: BQ3207-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT REVOLUTION
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
8 39 25
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
7 38 24
8" 40 25.5
9 42.5 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DA1106-006
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Ndihmë