TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CD5463-002)
NIKE

NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 10 44 28
 • 12 46 30
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 7 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për meshkuj Nike Court Vision Low sjellin një linjë të theksuar të elegancës sportive. Atletet e modës nga mesi i viteve tetëdhjetë morën një pamje të re, moderne. Detaje

Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për meshkuj Nike Court Vision Low sjellin një linjë të theksuar të elegancës sportive.

Atletet e modës nga mesi i viteve tetëdhjetë morën një pamje të re, moderne.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure, është e qëndrueshme dhe mundëson qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dizajni i thjeshtë, me një prerje klasike, do të përshtatet në çdo kombinim veshjesh, pavarësisht nëse preferoni një stil sportiv ose elegant.

 Specifikim:

 • Prerje klasike
 • tabani prej gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Kodi i artikullit: CD5463-002
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8 41 26
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
10 44 28
12 46 30
8" 42 26.5
9 42.5 27
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për meshkuj Nike Court Vision Low sjellin një linjë të theksuar të elegancës sportive.

Atletet e modës nga mesi i viteve tetëdhjetë morën një pamje të re, moderne.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure, është e qëndrueshme dhe mundëson qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome i qëndrueshëm përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dizajni i thjeshtë, me një prerje klasike, do të përshtatet në çdo kombinim veshjesh, pavarësisht nëse preferoni një stil sportiv ose elegant.

 Specifikim:

 • Prerje klasike
 • tabani prej gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Kodi i artikullit: CD5463-002
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8 41 26
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
10 44 28
12 46 30
8" 42 26.5
9 42.5 27
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ3999-004
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Ndihmë