TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
adidas Atlete RapidaRun EL K
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF9258)
adidas

adidas Atlete RapidaRun EL K

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2 34 20.8
  • 1- 33.5 20.4
  • 13-K 32 19.5
  • 1 33 20
  • 13K 31.5 19.1
  • 12-K 31 18.7
  • 2- 35 21.2
  • 10K 28 16.6
  • 11K 29 17.4
  • 11-K 30 17.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
1- 33.5 20.4
13-K 32 19.5
1 33 20
13K 31.5 19.1
12-K 31 18.7
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11K 29 17.4
11-K 30 17.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
1- 33.5 20.4
13-K 32 19.5
1 33 20
13K 31.5 19.1
12-K 31 18.7
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11K 29 17.4
11-K 30 17.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24050
2.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9495
adidas FALCON K janë atlete për fëmijë unisex të destinuara p&eum...
5.800 LEK
Ndihmë