TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-100)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5.5Y 38 24
 • 5Y 37.5 23.5
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 6Y 38.5 24
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për adoleshentë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik, mund të përshtatet lehtësisht me veshjet e tjera, për të gjitha rastet. Specifikim: Atlete për djem Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil Taban prej gome .
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për adoleshentë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile, është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajn i thjeshtë, klasik, mund të përshtatet lehtësisht me veshjet e tjera, për të gjitha rastet.

Specifikim:

 • Atlete për djem
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5"Y 38 24
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW1626-102
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5448-007
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë