TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-100)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5.5Y 38 24
  • 5Y 37.5 23.5
  • 7Y 40 25
  • 6.5Y 39 24.5
  • 6Y 38.5 24
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 4Y 36 23
  • 4.5Y 36.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
5"Y 38 24
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
5"Y 38 24
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë