TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(AQ3542-005)
NIKE

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 GS

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno *
  • 5Y 37.5 23.5
  • 4Y 36 23
  • 6.5Y 39 24.5
  • 6Y 38.5 24
  • 7Y 40 25
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 5.5Y 38 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike STAR RUNNER 2 GS janë atlete të destinuara për fëmijë më të rritur, të cilat janë të frymëzuara nga këpucët për vrapim. Pjesa e sipërme e rrjetës mundëson qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa lidhjet elastike e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Materiali nga i cili përbëhen është i butë dhe siguron komoditet shtesë kur vishen gjatë gjithë ditës. Tabani prej gome ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe siguron qëndrueshmëri. Nga këndi i lojërave në shkollë, në këto atlete tërheqëse për fëmijë, adoleshentët do të lënë përshtypje kudo që shkojnë.   Specifikim: • Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile • tabani prej gome • Kodi i artikullit: AQ3542-005 .
Detaje

Nike STAR RUNNER 2 GS janë atlete të destinuara për fëmijë më të rritur, të cilat janë të frymëzuara nga këpucët për vrapim.

Pjesa e sipërme e rrjetës mundëson qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa lidhjet elastike e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Materiali nga i cili përbëhen është i butë dhe siguron komoditet shtesë kur vishen gjatë gjithë ditës.

Tabani prej gome ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe siguron qëndrueshmëri.

Nga këndi i lojërave në shkollë, në këto atlete tërheqëse për fëmijë, adoleshentët do të lënë përshtypje kudo që shkojnë.

 

Specifikim:

• Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile

• tabani prej gome

• Kodi i artikullit: AQ3542-005

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
5Y 37.5 23.5
4Y 36 23
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike STAR RUNNER 2 GS janë atlete të destinuara për fëmijë më të rritur, të cilat janë të frymëzuara nga këpucët për vrapim.

Pjesa e sipërme e rrjetës mundëson qarkullimin optimal të ajrit, ndërsa lidhjet elastike e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Materiali nga i cili përbëhen është i butë dhe siguron komoditet shtesë kur vishen gjatë gjithë ditës.

Tabani prej gome ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe siguron qëndrueshmëri.

Nga këndi i lojërave në shkollë, në këto atlete tërheqëse për fëmijë, adoleshentët do të lënë përshtypje kudo që shkojnë.

 

Specifikim:

• Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile

• tabani prej gome

• Kodi i artikullit: AQ3542-005

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
5Y 37.5 23.5
4Y 36 23
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë