TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(AT1801-008)
NIKE

NIKE Atlete NIKE STAR RUNNER 2 PSV

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno *
  • 1.5Y 33 20.5
  • 11C 28 17
  • 1Y 32 20
  • 2.5Y 34 21.5
  • 12.5C 30 18.5
  • 12C 29.5 18
  • 13C 31 19
  • 3Y 35 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
1"Y 33 20.5
11C 28 17
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
12"C 30 18.5
12C 29.5 18
13C 31 19
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
1"Y 33 20.5
11C 28 17
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
12"C 30 18.5
12C 29.5 18
13C 31 19
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë