TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CI9984-001)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 8.5 40 25.5
  • 6 36.5 23
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike DOWNSHIFTER 10 janë atlete për femra për vrapim që ofrojnë rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhësave elastikë dhe përforcimeve anësore shtesë. Pjesa e sipërme e përbërë me material rrjetë, e cila lejon ajrosjen dhe fleksibilitetin. Këto atlete kanë një shtresë të mesme shkumë, e cila garanton rehati të plotë dhe kursim të energjisë gjatë vrapimit intensiv. Tabani prej gome siguron kapje të shkëlqyeshme në kontakt me sipërfaqen. Dilni në pistën me këtë model dhe filloni një aventurë të re sportive. Specifikim: • Atlete për femra për vrapim • Pjesa e sipërme rrjetë • Shkumë phylon në tabanin e mesëm • tabani prej gome • Kodi i artikullit: CI9984-001 .
Detaje

Nike DOWNSHIFTER 10 janë atlete për femra për vrapim që ofrojnë rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhësave elastikë dhe përforcimeve anësore shtesë.

Pjesa e sipërme e përbërë me material rrjetë, e cila lejon ajrosjen dhe fleksibilitetin.

Këto atlete kanë një shtresë të mesme shkumë, e cila garanton rehati të plotë dhe kursim të energjisë gjatë vrapimit intensiv.

Tabani prej gome siguron kapje të shkëlqyeshme në kontakt me sipërfaqen.

Dilni në pistën me këtë model dhe filloni një aventurë të re sportive.

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Shkumë phylon në tabanin e mesëm

• tabani prej gome

• Kodi i artikullit: CI9984-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
7 38 24
8" 40 25.5
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
8 39 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike DOWNSHIFTER 10 janë atlete për femra për vrapim që ofrojnë rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhësave elastikë dhe përforcimeve anësore shtesë.

Pjesa e sipërme e përbërë me material rrjetë, e cila lejon ajrosjen dhe fleksibilitetin.

Këto atlete kanë një shtresë të mesme shkumë, e cila garanton rehati të plotë dhe kursim të energjisë gjatë vrapimit intensiv.

Tabani prej gome siguron kapje të shkëlqyeshme në kontakt me sipërfaqen.

Dilni në pistën me këtë model dhe filloni një aventurë të re sportive.

Specifikim:

• Atlete për femra për vrapim

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Shkumë phylon në tabanin e mesëm

• tabani prej gome

• Kodi i artikullit: CI9984-001

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
7 38 24
8" 40 25.5
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
8 39 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-100
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-006
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-500
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Ndihmë