TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CI9984-200)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE DOWNSHIFTER 10

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 36.5 23
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 5.5 36 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 10 janë atlete për femra që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastikë dhe përforcimeve anësore shtesë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një rrjetë e lehtë dhe e ajrosur që lejon ajrosjen dhe fleksibilitetin. Këto atlete kanë një shtresë të mesme shkumë që garanton rehati të plotë dhe rikuperimin e energjisë gjatë vrapimit intensiv. Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën. Specifikim: • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme • Shtresë phylon në mes • Ngjyra: nude • Kodi i artikullit: CI9984-200 .
Detaje

Nike Downshifter 10 janë atlete për femra që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastikë dhe përforcimeve anësore shtesë.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga një rrjetë e lehtë dhe e ajrosur që lejon ajrosjen dhe fleksibilitetin.

Këto atlete kanë një shtresë të mesme shkumë që garanton rehati të plotë dhe rikuperimin e energjisë gjatë vrapimit intensiv.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën.

Specifikim:

• Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme

• Shtresë phylon në mes

• Ngjyra: nude

• Kodi i artikullit: CI9984-200

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5
6" 37.5 23.5
7 38 24
7" 38.5 24.5
5" 36 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Downshifter 10 janë atlete për femra që ofrojnë qëndrueshmëri dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastikë dhe përforcimeve anësore shtesë.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga një rrjetë e lehtë dhe e ajrosur që lejon ajrosjen dhe fleksibilitetin.

Këto atlete kanë një shtresë të mesme shkumë që garanton rehati të plotë dhe rikuperimin e energjisë gjatë vrapimit intensiv.

Tabani prej gome siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën.

Specifikim:

• Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme

• Shtresë phylon në mes

• Ngjyra: nude

• Kodi i artikullit: CI9984-200

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5
6" 37.5 23.5
7 38 24
7" 38.5 24.5
5" 36 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-100
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-006
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CW3413-500
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Ndihmë