TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(AT1803-603)
NIKE

NIKE Produkte NIKE STAR RUNNER 2 TDV

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4C 19.5 10
  • 5C 21 11
  • 7C 23.5 13
  • 8C 25 14
  • 6C 22 12
  • 10C 27 16
  • 9C 26 15
Ruani në listën e të preferuarave
Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë. Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta. Dizajni i tyre është i frymëzuar nga vrapimi. Detaje

Nike STAR RUNNER 2 TDV janë atlete për fëmijë.

Ato janë shumë të rehatshme dhe të lehta.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga vrapimi.

Pjesa e sipërme e atleteve është e përbërë nga sintetikë dhe tekstile.

Cilësia e rrjetës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit.

Tabani prej gome përshtatet në mënyrë të përsosur në sipërfaqe të ndryshme.

Dy rripat velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Atlete për fëmijë

• Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstil

• Tabani prej gome

• Rripa Velcro

• Kodi i artikullit: AT1803-603

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë