TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CJ3816-101)
NIKE

NIKE Produkte NIKE WEARALLDAY BG

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5.5Y 38 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 5Y 37.5 23.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 3.5Y 35.5 22.5
Ruani në listën e të preferuarave
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të krijuara për eksploruesit aktivë të cilët janë gjithmonë në lëvizje. Të gjithanshëm, të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, këto atlete janë bërë për të ndjekur çdo hap që fëmijët bëjnë gjatë ditës. Detaje

Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të krijuara për eksploruesit aktivë të cilët janë gjithmonë në lëvizje.

Të gjithanshëm, të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, këto atlete janë bërë për të ndjekur çdo hap që fëmijët bëjnë gjatë ditës.

Rrjeta dhe materiali sintetik në pjesën e sipërme sigurojnë mbështetje të ajrosjes dhe qëndrueshmëri për këmbët e fëmijëve.

Shtresa e lehtë dhe e butë e tabanit të mesëm siguron komoditet, ndërsa tabani prej gome ngjitet në mënyrë optimale në sipërfaqe dhe mundëson tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Klasike
 • E sipërme: tekstil, sintetikë
 • Gome e qëndrueshme
 • Kodi i artikullit: CJ3816-101
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DN4150-001
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-201
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW1626-102
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5448-007
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë