TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(CD4363-003)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE JOYRIDE DUAL RUN

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
19.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.000 LEK
Çmimi me zbritje
16.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 38 24
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6 36.5 23
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7 38 24
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7 38 24
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5
6 36.5 23
8 39 25
8" 40 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë