TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FW8848)
Reebok

Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2.5 33 21.5
  • 3 34 22
  • 1.5 31.5 20.5
  • 12 29 18
  • 10.5 27 16.5
  • 13.5 30.5 19.5
  • 11.5 28 17.5
  • 12.5 30 18.5
Ruani në listën e të preferuarave
Një stil i pastër dhe klasik të cilin vogëlushi juaj mund ta veshë çdo ditë. Detaje

Një stil i pastër dhe klasik të cilin vogëlushi juaj mund ta veshë çdo ditë.

 

Këto atlete për djem kanë një pamje klasike dhe një dizajn të thjeshtë.

 

Rripat e shtrëngimit nënkuptojnë se ai mund t'i veshë dhe t'i heqë atletet në çdo çast.

 

SPECIFIKIM:

 

• Ngjyra: Blu, e kuqe

• Materiali: Sintetik

• Atlete për fëmijë

• Kodi i artikullit: FW8848

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka Reebok
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
2" 33 21.5
3 34 22
1" 31.5 20.5
12 29 18
10" 27 16.5
13" 30.5 19.5
11" 28 17.5
12" 30 18.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Një stil i pastër dhe klasik të cilin vogëlushi juaj mund ta veshë çdo ditë.

 

Këto atlete për djem kanë një pamje klasike dhe një dizajn të thjeshtë.

 

Rripat e shtrëngimit nënkuptojnë se ai mund t'i veshë dhe t'i heqë atletet në çdo çast.

 

SPECIFIKIM:

 

• Ngjyra: Blu, e kuqe

• Materiali: Sintetik

• Atlete për fëmijë

• Kodi i artikullit: FW8848

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka Reebok
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
2" 33 21.5
3 34 22
1" 31.5 20.5
12 29 18
10" 27 16.5
13" 30.5 19.5
11" 28 17.5
12" 30 18.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV2696
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 janë atlete për fëmijë nga 4 deri n&...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8850
Një stil i veçantë dhe klasik që fëmijët tuaj mund t&rsquo...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Ndihmë