TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY
Kodi i artikullit:
(CJ1682-004)
NIKE

NIKE Atlete NIKE WEARALLDAY

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 9.5 43 27.5
  • 10.5 44.5 28.5
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 10 44 28
  • 12 46 30
  • 7.5 40.5 25.5
  • 7 40 25
  • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
9" 43 27.5
10" 44.5 28.5
8 41 26
8" 42 26.5
10 44 28
12 46 30
7" 40.5 25.5
7 40 25
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
9" 43 27.5
10" 44.5 28.5
8 41 26
8" 42 26.5
10 44 28
12 46 30
7" 40.5 25.5
7 40 25
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CZ5631-004
10.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU9452-100
14.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
16.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4150-102
Atlete për meshkuj Nike Court Legacy janë frymëzuar nga tenisi dhe kanë...
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete CJ1682-103
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale, ashtu siç e...
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Ndihmë