në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-002)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH W 2

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5Y 37.5 23.5
 • 7Y 40 25
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 6Y 38.5 24
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit. Dizajni i strukturuar dhe unik është i frymëzuar nga atletet e basketbollit, kështu që ju mund të dukeni si një yll i vërtetë jashtë fushës. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure kështu që mirëmbahet lehtë.SPECIFIKIM: Tabani prej gome Pjesa e sipërme prej lëkure.
Detaje

Atlete për fëmijë Nike Court Borough Low 2 janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit. Dizajni i strukturuar dhe unik është i frymëzuar nga atletet e basketbollit, kështu që ju mund të dukeni si një yll i vërtetë jashtë fushës. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure kështu që mirëmbahet lehtë.
SPECIFIKIM:

 • Tabani prej gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  5Y 37.5 23.5
  7Y 40 25
  3"Y 35.5 22.5
  6Y 38.5 24
  4"Y 36.5 23.5
  6"Y 39 24.5
  5"Y 38 24
  4Y 36 23
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete BQ5448-121
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ5979-100
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DH9393-004
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DN4150-001
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.700 LEK
  Ndihmë