TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5448-002)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5Y 37.5 23.5
  • 7Y 40 25
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 6Y 38.5 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5.5Y 38 24
  • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete për djemtë Nike Court Borough Low 2 janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit. Dizajni i strukturuar dhe solid është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që ju mund të dukeni si një yll i vërtetë jashtë fushës. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure kështu që mirëmbahet lehtë. SPECIFIKIM: • Ngjyra: e zezë, e bardhë • Tabani prej gome • Pjesa e sipërme prej lëkure • Kodi i artikullit: BQ5448-002 .
Detaje

Atlete për djemtë Nike Court Borough Low 2 janë kombinimi perfekt i komoditetit dhe stilit.

Dizajni i strukturuar dhe solid është i frymëzuar nga këpucët e basketbollit, kështu që ju mund të dukeni si një yll i vërtetë jashtë fushës.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure kështu që mirëmbahet lehtë.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e zezë, e bardhë

• Tabani prej gome

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• Kodi i artikullit: BQ5448-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
4Y 36 23
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DN4150-001
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-201
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW1626-102
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete BQ5448-007
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë