TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FW8850)
Reebok

Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 3 34 22
 • 11.5 28 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 1.5 31.5 20.5
 • 13.5 30.5 19.5
 • 10.5 27 16.5
 • 12 29 18
 • 2.5 33 21.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Një stil i veçantë dhe klasik që fëmijët tuaj mund t’a veshin në përditshmëri. Këto atlete për fëmijë djem kanë një pamje me një dizajn të thjeshtë.dhe të bukur. Detaje

Një stil i veçantë dhe klasik që fëmijët tuaj mund t’a veshin në përditshmëri.

Këto atlete për fëmijë djem kanë një pamje me një dizajn të thjeshtë.dhe të bukur.

Rripat e shtrëngimit nënkuptojnë se ai mund të veshë dhe të heqë atlete në çdo çast.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: E bardhë / marinës kolegjiale / e kuqe vektoriale
 • Materiali: Sintetik
 • Atlete për fëmijë djem
 • Kodi i artikullit: FW8850
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka Reebok
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
3 34 22
11" 28 17.5
12" 30 18.5
1" 31.5 20.5
13" 30.5 19.5
10" 27 16.5
12 29 18
2" 33 21.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Një stil i veçantë dhe klasik që fëmijët tuaj mund t’a veshin në përditshmëri.

Këto atlete për fëmijë djem kanë një pamje me një dizajn të thjeshtë.dhe të bukur.

Rripat e shtrëngimit nënkuptojnë se ai mund të veshë dhe të heqë atlete në çdo çast.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: E bardhë / marinës kolegjiale / e kuqe vektoriale
 • Materiali: Sintetik
 • Atlete për fëmijë djem
 • Kodi i artikullit: FW8850
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka Reebok
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
3 34 22
11" 28 17.5
12" 30 18.5
1" 31.5 20.5
13" 30.5 19.5
10" 27 16.5
12 29 18
2" 33 21.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV2696
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 janë atlete për fëmijë nga 4 deri n&...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Ndihmë