TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
Kodi i artikullit:
(F36718)
adidas

adidas Atlete COURTSMASH

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 2/3 25
  • 10- 45 1/3 28
  • 8 42 25.9
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9 43 1/3 26.7
  • 9- 44 27.1
  • 8- 42 2/3 26.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të krijuara për lojtarët rekreativ. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe të rehatshme me një pjesë rrjetë tek thembra. Detaje

adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të krijuara për lojtarët rekreativ. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe të rehatshme me një pjesë rrjetë tek thembra. Vrimat në zonën sipër gishtërinjve mundësojnë një kalim të vazhdueshme të ajrit brenda atleteve. Tabani i mesëm i mbushur me shkumë ju jep rehati, ndërsa tabani prej gome parandalon rrëshqitjen dhe siguron një ngjitje të mirë të sipërfaqes

SPECIFIKIM:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Tabani prej gome

• Tabani i mesëm EVA

• Gëzoni komoditetin dhe performancën e teknologjisë OrthoLite®

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: F36718

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
7- 41 1/3 25.5
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të krijuara për lojtarët rekreativ. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe të rehatshme me një pjesë rrjetë tek thembra. Vrimat në zonën sipër gishtërinjve mundësojnë një kalim të vazhdueshme të ajrit brenda atleteve. Tabani i mesëm i mbushur me shkumë ju jep rehati, ndërsa tabani prej gome parandalon rrëshqitjen dhe siguron një ngjitje të mirë të sipërfaqes

SPECIFIKIM:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Tabani prej gome

• Tabani i mesëm EVA

• Gëzoni komoditetin dhe performancën e teknologjisë OrthoLite®

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: F36718

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
7- 41 1/3 25.5
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë