TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FV2696)
Reebok

Reebok Atlete RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 3.5 34.5 22.5
 • 6.5 38.5
 • 4.5 36
 • 7 39
 • 5.5 37
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 janë atlete për fëmijë nga 4 deri në 10 vjeç. Ata sjellin stilin e jetës në këndet e lojërave. Atletet kanë një dizajn klasik sportiv, linjat e njohura Reebok. Detaje

Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 janë atlete për fëmijë nga 4 deri në 10 vjeç.

Ata sjellin stilin e jetës në këndet e lojërave.

Atletet kanë një dizajn klasik sportiv, linjat e njohura Reebok.

Ata sjellin komoditet perfekt, kontroll  dhe një stil që kënaq fëmijët modern.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë nga 4 deri në 10 vjeç
 • Klasike
 • Materiali: lëkurë sintetike dhe tekstil
 • Pjesa e poshtme prej gome
 • Ngjyra: e zezë / e bardhë
 • Kodi i artikullit: FV2696
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka Reebok
Gjinia Fëmijë djem

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 janë atlete për fëmijë nga 4 deri në 10 vjeç.

Ata sjellin stilin e jetës në këndet e lojërave.

Atletet kanë një dizajn klasik sportiv, linjat e njohura Reebok.

Ata sjellin komoditet perfekt, kontroll  dhe një stil që kënaq fëmijët modern.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë nga 4 deri në 10 vjeç
 • Klasike
 • Materiali: lëkurë sintetike dhe tekstil
 • Pjesa e poshtme prej gome
 • Ngjyra: e zezë / e bardhë
 • Kodi i artikullit: FV2696
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka Reebok
Gjinia Fëmijë djem

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW8850
Një stil i veçantë dhe klasik që fëmijët tuaj mund t&rsquo...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Ndihmë