TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5453-002)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BTV

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7C 23.5 13
  • 6C 22 12
  • 5C 21 11
  • 9C 26 15
  • 8C 25 14
  • 10C 27 16
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti. Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti.

Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për tu mirëmbajtur.

Tabani prej gome siguron ngjitje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

• Atlete Unisex për fëmijë

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Kodi i produktit: BQ5453-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC WINTER WHEAT
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7C 23.5 13
6C 22 12
5C 21 11
9C 26 15
8C 25 14
10C 27 16

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijëme një pamje të njohur që kanë gjetur frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kulti.

Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për tu mirëmbajtur.

Tabani prej gome siguron ngjitje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve.

Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

• Atlete Unisex për fëmijë

• Shirita velcro

• Pjesa e sipërme prej lëkure

• tabani prej gome

• Kodi i produktit: BQ5453-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC WINTER WHEAT
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7C 23.5 13
6C 22 12
5C 21 11
9C 26 15
8C 25 14
10C 27 16

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Ndihmë