TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
ADIDAS Atlete GALAXY 5
Atlete për femra
Kodi i artikullit:
(FW6120)
ADIDAS

ADIDAS Atlete GALAXY 5

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 39 1/3 24.2
  • 3- 36 22.1
  • 6- 40 24.6
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 5- 38 2/3 23.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 shtojnë mbështetje të butë në këmbët tuaja, duke ju lejuar të jepni maksimumin tuaj në përditshmëri. Pavarësisht se sa jeni të gatshëm të dilni, këto atlete ndjekin çdo hap tuaj dhe çdo kilometër të përshkuar. Detaje

Atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 shtojnë mbështetje të butë në këmbët tuaja, duke ju lejuar të jepni maksimumin tuaj në përditshmëri.

Pavarësisht se sa jeni të gatshëm të dilni, këto atlete ndjekin çdo hap tuaj dhe çdo kilometër të përshkuar.

Shkuma e Cloudfoam në shtresën e mesme ka veti shumë të rehatshme kur ndan dhe ri-kontaktoni këmbën me tokën.

Kjo shtresë e butë së bashku me shollën në formë Ortholite ju jep rehati dhe komoditet superior.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej pëlhure me rrjetë për ajrosje, e cila është e disponueshme dhe i bën atletët jashtëzakonisht të lehta.

Tabani prej gome ngjitet mirë në sipërfaqe, stabilizon lëvizjen dhe zvogëlon mundësinë e lëndimeve.

Këto atlete janë një zgjedhje ideale për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Tabani prej gome

• Sholla ortolit

• Ngjyra: gri

• Kodi i artikullit: FW6120

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 shtojnë mbështetje të butë në këmbët tuaja, duke ju lejuar të jepni maksimumin tuaj në përditshmëri.

Pavarësisht se sa jeni të gatshëm të dilni, këto atlete ndjekin çdo hap tuaj dhe çdo kilometër të përshkuar.

Shkuma e Cloudfoam në shtresën e mesme ka veti shumë të rehatshme kur ndan dhe ri-kontaktoni këmbën me tokën.

Kjo shtresë e butë së bashku me shollën në formë Ortholite ju jep rehati dhe komoditet superior.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej pëlhure me rrjetë për ajrosje, e cila është e disponueshme dhe i bën atletët jashtëzakonisht të lehta.

Tabani prej gome ngjitet mirë në sipërfaqe, stabilizon lëvizjen dhe zvogëlon mundësinë e lëndimeve.

Këto atlete janë një zgjedhje ideale për rutinën tuaj të përditshme të vrapimit.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme rrjetë

• Tabani prej gome

• Sholla ortolit

• Ngjyra: gri

• Kodi i artikullit: FW6120

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG4204
 Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete F36262
Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sip...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF1060
Këto atlete tregojnë një stil pa kompromis në një performancë...
5.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW6122
Atletet për femra adidas GALAXY 5 I japin  mbështetje të butë k&e...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.200 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""