TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BB7207)
ADIDAS

ADIDAS Atlete HOOPS 2.0 MID

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 42 25.9
  • 6- 40 24.6
  • 9 43 1/3 26.7
  • 9- 44 27.1
  • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Masa Masa EU Masa në cm
10- 45 1/3 28
6- 40 24.6
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Masa Masa EU Masa në cm
10- 45 1/3 28
6- 40 24.6
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW5704
Atletet për meshkuj adidas GALAXY 5 I japin mbështetje të butë kë...
3.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EH1865
adidas ENTRAP janë atlete për meshkuj, dizenjimi i të cilave frymëzohe...
4.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
9.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW3277
Vishni atletet për meshkuj adidas GRAND COURT SE dhe shijoni stilin unik klasik. Pam...
5.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG4952
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""